Forum FSR Polska Strona Główna FSR Polska
Forum członków i sympatyków polskiej Sekcji FSR CKM LOK
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wrocław 12-13.05.2005.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FSR Polska Strona Główna -> Nasze wyścigi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WHITE&RED
Guru



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 2093
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 18 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sompolno

PostWysłany: Wto 18:28, 15 Maj 2007    Temat postu: Wrocław 12-13.05.2005.

Witam,



Haczorki 3,5, fajnie ze były i były znowu o klasę wyżej, ale gońcie tego zielonego.



Haczorki 15. Właściwie to byłem mile zaskoczony, i iloscią modeli i prędkościami, brakuje chyba tylko rutyny i odrobinki techniki, dzięki, miałem wspaniałe widowisko.



Junior 3,5, były.



Senior 3,5, były, myślę o naszych, poza tym poniżej.



Jakoś ucichły gratulacje po pamiętnym Stuttgart, a ja już myślałem, że to już będzie taka tradycja, że zwycięzcy będą po każdych zawodach w ten sposób nagradzani ... . Bardzo chciałbym, żeby tak było, więc spróbuję kontynuować, bo bardzo mi się podobało(to gratulowanie ...). Na początek nasz wielokrotny Mistrz Polski, Meniu, moje gratulacje, dałeś czadu i potwierdziłeś to co masz na tej tabliczce. Bardzo podobał mi sie finał, i spokojne gadanie, bez wysiłku, Twojego motorku - tak trzymaj.



Junior 7,5, były.



Senior 7,5, następny w kolejce do pochwał. Dzięki Ryszard, gdyby Cię nie ubił któryś z Niemców, byłbyś prawdopodobnie na topie, gratuluję, na inne nie licz(gratulacje). Ryszard płynął po kolizji z rozprutym kadłubem i z wodą w dziobie kadłuba i z tego powodu jego model był taki wolny.



Senior 15. Boleczku, moje najszczersze gratulacje (juz Ci To mówiłem osobiście), a jeszcze w ubiegłym roku, ktoś "myslący" i "zapobiegliwy" pozbawił Cię możliwości osiągnięcia tego co zrobiłeś w tym roku. Jestem zachwycony Twoim modelem, jego opływaniem, jego szybkością i coraz lepszymi umiejetnościami pilota, pracuj nad tym. Twoja Potenza pływa chyba najlepiej ze wszystkich które do tej pory widziałem.



Senior 35. Debiut naszych - był.



Standart.

Pozdrawiam S.Cz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bolek
Brzęczek



Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 19:04, 15 Maj 2007    Temat postu:

Hallo,
dziekuje za wyrazy uznania. Rowniez serdeczne gratulacje dla wszystkich (!) przedstawionych na zdjeciach.

Pozdrowienia
Bolek[/b]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Meniu
Asior Nadzwyczajny



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 487
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto 19:29, 15 Maj 2007    Temat postu:

Witam,

Ja tez dziekuje i gratuluje reszcie zawodników. Bolo jeszcze raz ths za pomoc w zakupie leków i oczywiście za wspaniały wynik.

Meniu


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
modelarzkobi
Bzykacz



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto 20:10, 15 Maj 2007    Temat postu:

Również gratuluje wrzystkim zawodnikom oraz sobie za skromne 3 miejsce w 3,5 standard. Były to moje pierwsze zawody i pierwszy raz pływałem po trasie. Jeszcze przede mną Jawor.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WHITE&RED
Guru



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 2093
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 18 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sompolno

PostWysłany: Wto 20:18, 15 Maj 2007    Temat postu:

Witam,

masz rację, nie chcą chwalić, to sam to zrobię, poczekaj, może jeszcze będzie Cię za co chwalić ... cierpliwości Very Happy .

Pozdrawiam i gratuluję S.Cz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pitt
Gospodarz



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 1184
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bellechatoix

PostWysłany: Śro 9:58, 16 Maj 2007    Temat postu:

Gratulacje dla wszystkich. W szczególności również dla niezawodnego Stacha Górki, który "etatowo" zbiera złom Smile Smile Smile - co klasa to klasa... Stachu, rób to jak najdłużej...
Ale uważaj - wróciłem! Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WHITE&RED
Guru



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 2093
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 18 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sompolno

PostWysłany: Śro 18:11, 16 Maj 2007    Temat postu:

Witam,

debiuty i powroty.

Podczas tegorocznego wrocka odnotowałem kilka debiutów, pierwszy i chyba najbardziej udany, to Robert w piętnastce. Przesympatyczny facet z centralnej Polski, przedstawił się wszystkim, nawet coś zagadał i zarządził (wieczorkiem), chyba lubimy go już wszyscy. Na wodzie było gorąco, ale i nie dziwota, bo okręcik po Staśku z nowym RS-em dawał bardzo dobrze. Robert, jeszcze go okiełznasz, tylko troszke poczekaj. Tak na marginesie, nie rozumiem Staśka dlaczego zostawił sobie te badziewie, a porządną łódkę sprzedał???

Drugi to Tornado5 Maćka D., a juz się co niektórzy martwili że on się skończył, znaczy Maciek. Są rzeczy i sprawy ważne i ważniejsze, sa też priorytety, a modeliki ... to nie wszystko, to nie jest priorytet w zyciu, przynajmniej tej części z nas z odrobiną rozsądku, pomyślcie o tym wszyscy. Maciek wypadł na wodę i rozwiał wszelkie wątpliwości, jest bardzo dobry, jak zawsze. To dopiero początek jego zabawy z tym modelem, na pewno będzie jeszcze lepiej, jak go znam.

To niebieskie i małe Krzysia z Wrocławia ma jak sądzę przyszłość, ale trzeba będzie chyba troszkę czasu, nic w FSR-ach nie staje sie natychmiast, powodzenia Krzysiu i Weroniko. Mariusz, a co z Tobą, wróciłeś ... ?

Łukasz, zmień ten kąt (9 do 10 stopni max) i usuń szpachlę. Zresztą, poczytaj moje artykuły o wałach napędowych.

Pływało coś żółtego, ale sorki nie zauważyłem, nawet nie wiem jak wygląda, i model i jego pilot.

Był też debiut zbiorowy, dłłłłługo czekałem zanim wystartują, a później poszedłem na obiad, robię sie chyba coraz mniej cierpliwy. Mam też sugestię, może by ich tak puścić wokół trzech boi (dwie dolne i srodkową), może to dodałoby do ich wyścigów troszkę, no czy ja wiem ... dynamiki ... .

Powroty, to jeden żółty, i też nie zdążyłem sie napatrzeć, ale to juz trudno.

Drugi, to nasz nieoceniony Komandor, wrócił do nas z haczorkiem i piętnachą, i ta ostatnia dawała, zresztą haczorek też, będzie się musiał Piotruś przestawić z patroli na normalne szybkości, ale myślę że to nie problem.

Może ktoś jeszcze cos zauważył ???

Pozdrawiam S.Cz.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez WHITE&RED dnia Śro 19:22, 16 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pitt
Gospodarz



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 1184
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bellechatoix

PostWysłany: Śro 18:36, 16 Maj 2007    Temat postu:

Miałem dokładnie ten sam pomysłek (o trójkątnej trasie)na pomoście, gdzie pilnie przyglądałem się standardom Smile Nie sądzę, żeby prędkości modeli w tej klasie lawinowo wzrastały i pełna trasa FSRowa wydaje się dla nich za duża i po prostu... nudna Rolling Eyes Mało manewrowania (a więc trenowania) i dłuuuuuuuugie proste. Sam fakt, że silnik pracuje (lub nie) przez 20 minut - to chyba trochę za mało, jeśli chodzi o cel szkoleniowy tej klasy...

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrian
Buczek



Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 8:53, 18 Maj 2007    Temat postu:

Niech zmienią na trasę ECO, wraz z jej startem.
Garść emocji murowana- a zwłaszcza na boi szczytowej podczas nawrotu Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
modelarzkobi
Bzykacz



Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią 13:50, 18 Maj 2007    Temat postu:

Podzielam zdanie kolegi. Trasa dla stndardów jest ciut za duża ponieważ silniki mają małą moc i ślizg nie ma takiej prędkości jakiej by się oczekiwało.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WHITE&RED
Guru



Dołączył: 19 Gru 2006
Posty: 2093
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 18 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Sompolno

PostWysłany: Wto 7:48, 22 Maj 2007    Temat postu:

Witam,

wrzuciłem parę zdjęć, zapraszam do oglądania.

[link widoczny dla zalogowanych]

Kliknij; Gallery, Wrocław.

Pozdrawiam S.Cz.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FSR Polska Strona Główna -> Nasze wyścigi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin